Новини та події

«Літні табори - це прекрасна можливість відкрити один в одному нові сторони і таланти…»

І хоча літні табори* Cпільноти "Лярш-Ковчег" відбуваються не вперше, проте кожного разу це нові відчуття, пригоди і, звичайно ж, потім яскраві спогади. Цього року наша подорож в Моршин не стала винятком тільки тому, що це вкотре було класно!

Пампухи з колядою

Переживаючи дух Різдва і коляди, Спільнота «Ковчег», повернувшись із зимових канікул, знову збирається разом. Великий зал, багато усмішок, радісні обійми і привітання, ділення емоціями і радостями – більше ста людей об’єднуються в одне велике коло, щоб разом святкувати День Спільноти.
Кожна частина «Ковчегу» готувалася до святкування. Майстерні співали нові колядки, розказували вінчування, бажали гарного наступного року. Майстерня «Назарет» ставила вертеп, в якому всі друзі і асистенти мали свої маленькі ролі, щоб спільно представити нам велику історію народження Христа.

Благодійна акція «Підтримай життя будинку»

16 листопада, на святкуванні річниці будинку, ми презентували і розпочали проведення благодійної акції «Підтримай життя будинку».
Метою благодійної акції є збір коштів на функціонування та утримання будинку підтриманого проживання для осіб з розумовою неповносправністю.
Під час акції кожен львів`янин та гість нашого міста зможе придбати мило ручної роботи, зроблене людьми з особливими потребами на наших майстернях.
(Мило ви можете придбати за фіксовані благодійну пожертву в офісі організації (вул. Хуторівка 35а кім. 320 та в центрі «Емаус» УКУ вул Свєнціцького 17).

"Витанії" 1 рік

16 листопада 2012 року будинок тимчасового підтриманого проживання для людей з розумовою неповносправністю «Витанія» спільноти «Лярш-Ковчег» разом із приятелями спільноти, гостями, представниками місцевої влади та спонсорами, відсвяткував першу річницю діяльності.

Благодійний збір коштів до дня св. Миколая

Громадська організація «Спільнота «Ковчег» розпочинає благодійну акцію по збору коштів для закупівлі подарунків для осіб з особливими потребами на Миколая. Якщо Ви бажаєте долучитись до цієї акції, можете перерахувати кошти на наш банківський рахунок або принести благодійну пожертву безпосередньо в офіс організації (вул. Хуторівка 35 кім 320), або передати через одну з наших майстерень.

Нас прийняли в "Коаліцію"

Вітаю усіх! 9 жовтня 2012 року ми стали членами Всеукраїнської громадської організації "Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю". Це мережа, яка існує уже 9 років і об'єднує понад 100 організацій і закладів з усіх регіонів України, що надають послуги особам з інтелектуальною недостатністю та захищають їхні права, делегуючи їх на рівні державної влади.

Міжнародний семінар «Підготовка та діяльність фахівців у системі інклюзивної освіти» м. Житомир, 1-4 жовтня 2012

Спільнота «L’Arche-Ковчег» зробила ще один крок у свідченні своєї місії в Україні. На запрошення професора Болонського університету Дімітріса Аргіропоулоса двоє асистентів Спільноти Олег Чихарівський та Володимир Станчишин прийняли участь у міжнародному семінарі «Підготовка та діяльність фахівців у системі інклюзивної освіти», у місті Житомир. Він проходив у стінах Житомирського державного університету імені Івана Франка з 1-го по 4-те жовтня 2012року.

24-30.09.2012 - Лярш на 5-му Екуменічному Соціальному Тижні

24-30 вересня 2012 року у Львові відбувався 5-ий Екуменічний Соціальний Тиждень «Майбутнє демократії в Україні». Наша Спільнота брала в ньому активну участь. Хто завітав на цей всеукраїнський суспільний форум 26 вересня на сесію «Розвиток демократичного суспільства через рівні можливості» міг почути доповіді Оксани Магури (керівника ГО «Спільнота «Лярш-Ковчег») та побачити презентацію Марічки Заверухи (координатора будинку підтриманого проживання Спільноти) та Наталі Прийдун про діяльність організації, зокрема доповідь: «Досвід першого у Львові будинку підтриманого проживання».

Святкування наших уродин

Спільнота «Лярш-Ковчег» зростає, цього року нам стукнуло 4! І нехай ця дата когось не вражає своєю величиною, проте це значний відтинок часу як для спільноти. Ми зростаємо, як духовно так і кількісно. Як мале дитя, яке в цей час ознайомившись із довколишнім світом намагається довести свою значущість, так і ми. З ще більшим запалом хочемо засвідчити, що дружба і любов це єдина справді вартісна річ в цьому світі.

Ми в Америці

З 3 по 10 червня 2012 року в Атланті, США відбувалась Генеральна Асамблея Федерації Ляршу. Предстаники спільнот Ляршу з усіх куточків світу приймали нову конституцію Федерації, обирали нових міжнародних координаторів і складали новий мандат на наступних 5 років. Троє членів нашої спільноти також взяли участь в цій важливій події. Ось декілька доказів цього :)

Сторінки