"Витанії" 1 рік

16 листопада 2012 року будинок тимчасового підтриманого проживання для людей з розумовою неповносправністю «Витанія» спільноти «Лярш-Ковчег» разом із приятелями спільноти, гостями, представниками місцевої влади та спонсорами, відсвяткував першу річницю діяльності.
Цей будинок відкрив свої двері рік тому - 17 листопада 2011 року і ця подія стала дуже важливою для м. Львова, адже це перший будинок підтриманого проживання для людей з неповносправністю в нашому місті. Він був відкритий як відгук на потреби членів спільноти та їх родин. Особи з особливими потребами, які займаються у майстернях чи відвідують денну програму Спільноти Ковчег, тепер мають можливість практикувати самостійне життя в будинку за підтримки асистентів. Коли в родині є важка ситуація чи батьки/ опікуни у від’їзді, чи хворі, то наші друзі (люди з розумовою неповносправністю) мають можливість жити певний час в будинку спільноти.
Впродовж минулого року в цьому будинку проживало 24 особи з розумовою неповносправністю. Цей будинок став місцем, де ми можемо почуватись вдома, де ми можемо бути разом, їсти разом, молитись разом, працювати разом, жартувати разом у спільнотовій атмосфері. Та вірність і взаємо-перетворюючий стосунок, який друзі і асистенти проживають у наших майстернях, продовжується і поглиблюється в цьому будинку щоразу, коли друг приходить, щоб провести тут довший чи коротший час.
На святкування до нас завітали: з представників влади - Василь Косів (заступник міського голови з гуманітарних питань), Катерина Садова (дружина мера міста і давня приятелька спільноти), Ігор Кобрин (заступник начальника Управління соціального захисту), Зеня Кушпета – засновник спільноти Лярш-Ковчег, керівники організацій-партнерів – Уляна Рой («Віра і світло») і Крістіна д’Оріфк Англес (центр УКУ «Емаус»), Тарас Добко проректор Українського Католицького Університету), та багато інших гостей і представників ЗМІ. Ми мали змогу розповісти і засвідчити як наш будинок жив упродовж року і поділитись мріями на майбутнє.
Цього ж дня спільноті «Ковчег» була вручена Подяка від Управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за вагомий внесок у реалізацію соціальної політики міста та самовіддану працю на благо громади.