Життя є супер фест файне!

Українська
Фото друга: 
Мирон Пелих

Миронові 50 років. Він має відкрите та щире серце, завжди усміхнений і повний життя, а ще надзвичайно любить танцювати і дарувати всім квіти. В дитячому та юнацькому віці з ним не хотіли бавитися сусідські хлопці, кидали в нього камінням, ображали. Крім рідних, Мирона ніхто не любив і не потребував. Протягом свого життя Мирон переважно знаходився у депресії, багато часу проводив на самоті, замкнувся в собі і майже не говорив. Мирон завжди мріяв навчитися читати, але ніколи не мав можливості ходити до школи і не мав жодного друга.

Вдома Мирон ріс у важких умовах, коли в двох кімнатах жило шестеро. В старшої сестри Мирона народився глибоко неповносправний син. У сім’ї постійно була матеріальна скрута. Щоб заробити гроші на проживання родина змушена і влітку, і взимку на вулиці продавати оливу для автомобілів. Мирон часто бродив по вулицях, по смітниках, знаходив там щось цікаве для себе і ніс до хати. Тричі Мирон зникав на декілька днів, блукав голодний і змерзлий. Мирон пережив багато терпінь в своєму житті. Його батьки померли.
Життя Мирона цілком змінилося, коли він прийшов на майстерню. Він став відкритий, комунікабельний, життєрадісним і висловлює гарні глибокі думки. Мирон є прикладом побожності, він просто і щиро переживає Божу присутність і любить молитися. Тепер Мирон має багато друзів, які його люблять, а ще він почувається корисним через свою працю. Улюбленим заняттям Мирона є шліфування дерева для іконок.

Найулюбленіший його вислів - «Життя є супер фест файне!»