Маленькі історії великих сердець

Olha Babiy: I thank God that I can be a part of L’Arche for a long time!

 

I come to L’Arche in order to be understood by others, and for me to understand others.

Sometimes it’s hard when there is no one around to talk to, to tell them that something hurts me.  But in L’Arche I can tell someone that something bothers me, and they listen.

It’s difficult to be around people who don’t understand you, or don’t even try to understand you.  In L’Arche I’ve learned to forgive others, and they forgive me.

English

The girl with the smile on her face

We often underestimate people, misunderstand our friends, and are unsure of their insight or understanding. And yet, “God is wonderful in his Saints” (Ps 68:36). Sometimes He embraces you in His arms, and sometimes He puts into the mouth of others a plea for help…
English

Дівчинка з усмішкою

Ми часто недооцінюємо людей, маємо упередження до наших друзів, їхнього розуміння і сприйняття. Проте, «дивний Господь у святих своїх» (Пс. ). Інколи Він пригортає тебе в обіймах, а інколи вкладає в уста інших слова прохання про порятунок...

Ukrainian

Бабій Ольга: Я дякую Богу, що можу бути довго в Лярші!

Я приходжу в Лярш для того, щоб мене розуміли і я розуміла.

Важко, коли інколи немає кому щось сказати, наприклад, куди я їду, що мене болить. В Лярші я можу відкрити те, що переживаю.

Мені важко з людьми, які мене не розуміють, або не хочуть розуміти. В Лярші я навчилася прощати, і мені прощають.

Ukrainian

Гануся: А ось як майстерня допомогла мені зрости!

Серед друзів, які приходять на майстерню «Знесіння» є Гануся. Вже 8 років вона тішить нас своєю щирістю, добротою, працьовитістю та терпеливістю. Її присутність приносить майстернянам мир, спокій, радість і щиру усмішку. Часто ми називаємо її миротворцем. Коли виникає конфліктна ситуація, Гануся вміє злість та образу перетворити на любов і добро.

Улюбленим заняттям Ганусі на майстерні є виготовлення свічок. Це складний і довгий процес, але вона виконує його старанно і сумлінно.
Гануся любить порядок. У неї кожна річ повинна бути на своєму місці.

Undefined

Життя є супер фест файне!

Миронові 50 років. Він має відкрите та щире серце, завжди усміхнений і повний життя, а ще надзвичайно любить танцювати і дарувати всім квіти. В дитячому та юнацькому віці з ним не хотіли бавитися сусідські хлопці, кидали в нього камінням, ображали. Крім рідних, Мирона ніхто не любив і не потребував. Протягом свого життя Мирон переважно знаходився у депресії, багато часу проводив на самоті, замкнувся в собі і майже не говорив. Мирон завжди мріяв навчитися читати, але ніколи не мав можливості ходити до школи і не мав жодного друга.

Ukrainian

Своєю світлою усмішкою вона запалює усіх біля себе

 

Любі 49 років. Вона є дуже енергійною, радісною особистістю, яка в атмосфері уваги та любові запалює своєю світлою усмішкою усіх біля себе.

Люба народилась з синдромом Дауна, це було шоком для її батьків. Лікарі радили батькам покинути дитину, але вони, не зважаючи на брак підтримки, виховували дитину самі. В Люби було багато проблем зі здоров’ям. Маленькою дівчинкою вона дуже любила бавитися надворі, але мамі була болісною реакція сусідів, людей на вулиці, котрі, не розуміючи, кривилися, відверталися або жалісно споглядали.

Ukrainian