Запрошуємо вас відвідати наші майстерні або долучитися до нас на святкуванні Дня Спільноти! Для цього зателефонуйте або напишіть нам для попередньої домовленості про візит.

Фото

Майстерні

Майстерні Лярш-Ковчегу - «Бджілки», «Мрійники», «Знесіння», «Назарет» та «Усмішка» - розташовані в різних районах Львова.

Кожна з п’яти програм-майстерень – це, передовсім, місце приналежності до спільноти. Тут кожен має можливість крокувати по життю поруч з іншою людиною і пізнавати Бога, вчитися чогось нового, творчо себе реалізовувати, плекати почуття власної гідності та цінності свого життя.

У майстернях наші друзі – особи розумово неповносправні, разом з молоддю-асистентами та волонтерами виготовляють різні вироби: ткані торбинкита декоративні свічки, іконита інші вироби з дерева, прикраси з бісерута листівки, вироби з глини та керопласту. Члени спільноти регулярно зустрічаються не тільки у майстернях, але й на спільних святкуваннях та виїздах за місто. Таким чином, наші друзі реалізуються творчо та живуть більш повноцінним життям, беручи участь в житті спільноти, суспільства та громади м. Львова зокрема.

  • Майстерні діють з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00.

  • Майстерня «Усмішка» для осіб з глибшою формою неповносправності - з понеділка по четвер з 11:30 до 17:30.

  • Перший понеділок кожного місяця – спільна молитва в капличці Українського Католицького Університету, вул. Свєнціцького, 17, Львів. Усі члени спільноти збираються на Св. Літургію в 11:30.

Подія відкрита для усіх зацікавлених!