Пампухи з колядою

Переживаючи дух Різдва і коляди, Спільнота «Ковчег», повернувшись із зимових канікул, знову збирається разом. Великий зал, багато усмішок, радісні обійми і привітання, ділення емоціями і радостями – більше ста людей об’єднуються в одне велике коло, щоб разом святкувати День Спільноти.
Кожна частина «Ковчегу» готувалася до святкування. Майстерні співали нові колядки, розказували вінчування, бажали гарного наступного року. Майстерня «Назарет» ставила вертеп, в якому всі друзі і асистенти мали свої маленькі ролі, щоб спільно представити нам велику історію народження Христа.
Цікавим задумом у своєму виступі керувалась програма «Усмішка». Вони ще раз нагадали кожному, що людям потрібно будувати стосунок одне з одним, і через цей стосунок ще ближче знайомитись з Христом. В своїй сценці вони зобразили людей, що надто поглинуті своєю працею, не маючи часу дарувати своє серце ближнім, даючи тим, хто поруч лише невелику частину любові і тепла, якої всі так потребують. На завершення сценки кожен приніс цю частинку до новонародженого Ісуса, склавши разом велике серце, що символізує серце Ісуса, який віддає його всього повністю нам.
Будинок «Витанія» об’єднав для своєї колядки всіх тих, хто жив разом у цьому домі і висловив радість з того, що будинок об’єднує таку кількість людей.
Великою несподіванкою для всіх став прихід однієї гості, яка одразу осяяла всіх сліпучою усмішкою. В гості до Спільноти завітала Наталка Карпа. Друзі одразу впізнали популярну співачку і дуже зраділи зустрічі. Наталка з кожним привіталась за руку, кожному особисто усміхнулась, кожному приділила трішки уваги. Потім всі разом колядували. Подруга Наталки і її піар-директор Ольга роздавала флаєри із зображенням співачки. Наталка ставила автографи радісним друзям і асистентам. Потім всі мали можливість сфотографуватись з улюбленою виконавицею. На прощання вона сказала, що їй дуже сподобалось те тепло, яке вона відчула, завітавши до нас, і обіцяла ще не раз повернутись. Окрему подяку за цю зустріч виловлюємо Наталі Яремі, яка запросила до нас виконавицю.
Майстерня «Бджілки» зі всіма своїми помічниками напекли для кожного пампухів, які всі з великим апетитом їли під час спільної трапези.
Закінчилось святкування традиційно молитвою, де кожен мав змогу ще раз на мить зупинитись, щоб знову подумати про єднання всіх разом і про велику довіру до Бога.
Зі щасливими обличчями майстерняни, офісняни і будиняни розходились по своїх домівках.

Володимир Станчишин
асистент будинку підтриманого проживання ГО «Спільнота «Ковчег»