Святкування наших уродин

Спільнота «Лярш-Ковчег» зростає, цього року нам стукнуло 4! І нехай ця дата когось не вражає своєю величиною, проте це значний відтинок часу як для спільноти. Ми зростаємо, як духовно так і кількісно. Як мале дитя, яке в цей час ознайомившись із довколишнім світом намагається довести свою значущість, так і ми. З ще більшим запалом хочемо засвідчити, що дружба і любов це єдина справді вартісна річ в цьому світі.

Своє день народження ми офіційно відсвяткували 5 липня. Розпочалось дійство із вдячної літургії в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці, яку очолив владика Венедикт. Опісля, всі гості, близькі нам друзі були запрошені на розважальну частину. Спільно ми переглянули фото з чого все починалось, якими ми були колись та ким ми є тепер. Разом потанцювали, поспівали, послухали привітання від НРЦ «Джерело», майстерень «Сузір’я Оріоне» та «Карітас», центру «Емаус і отримали від них безліч смачних, запашних та барвистих подарунків! З нами також на святкуванні була засновниця «Лярш-Ковчегу» в Україні Зеня Кушпета, яка напередодні повернулась з Канади. Завершилось все безумовно задуванням свічок на торті уродинників та частуванням цього смаколика.

Як шкода, що дні народження бувають лише раз на рік=) Хочеться, щоб ми частіше всі разом збирались в такій невимушеній святковій атмосфері! Ну і звичайно, многая літа нам усім!

 Марічка Досяк, асистент на майстерні "Мрійники"