«Літні табори - це прекрасна можливість відкрити один в одному нові сторони і таланти…»

І хоча літні табори* Cпільноти "Лярш-Ковчег" відбуваються не вперше, проте кожного разу це нові відчуття, пригоди і, звичайно ж, потім яскраві спогади. Цього року наша подорож в Моршин не стала винятком тільки тому, що це вкотре було класно!
Важко описати все те, що довелось нам всім разом пережити, це і мінливість погоди, з якою так важко примиритись на відпочинку, і яка цілком не бралась до уваги через ентузіазм пізнання нового місця і прагнення до пригод. О, а їх повірте було чимало! Разом з друзями ми відвідали: пташиний двір у Мармуровому палаці, кормили хлібом оленів в місцевому лісі, засмагали під ніжними променями літнього сонця біля озера, дихали корисним свіжим повітрям у сосновому лісі та, ясне діло, пили цілющу моршинську воду. А чого вартий лише пікнік, коли усі разом розпалюють вогонь у мангалі та запікають сардельки! Друзі, повірте, тих чотирьох днів було замало для того, щоб пізнати всю красу моршинського краю. Безумовно, неабияку роль в цьому всьому відіграли гостинність та щирість працівників бази відпочинку "Зірниця", за які ми їм безмежно вдячні.
Літні табори нашої спільноти - це прекрасна можливість відкрити один в одному нові сторони і таланти, які іноді стають непомітними під час майстернянських буднів. Повірте, вражень безліч, навіть важко підібрати слова, щоб описати все те, що нам довелось пережити і тут на допомогу мені приходить комент друга із моєї рідної майстерні "Мрійники" Віталіка Паранчука: "Тут все файне! Шкода, що не можна забрати на майстерню!"…

*Літні табори для осіб неповносправних та їх асистентів відбулися за фінансування Львівської міської ради.

Автор статті: Марія Досяк (асистент майстерні «Мрійники» ГО «Спільнота «Ковчег»)