Волонтерство

Вам 20 і більше років, ви українець, іноземець, високий, низький, жінка, чоловік, студент, художник, одружений, самотній і у вас є трохи вільного часу протягом тижня?

  Ви точно та людина, яку ми шукаємо!

Спільнота «Лярш – Ковчег» постійно потребує людей, які готові добровільно від кількох годин до декількох днів на тиждень допомагати в одній із наших майстерень. Якщо ви можете собі уявити роботу поруч з нами і маєте бажання провести свій вільний час разом із людьми з особливими потребами, то просимо приєднатися до нас.

Волонтерська діяльністьу Спільноті «Лярш – Ковчег» - це безцінний спосіб познайомитися з новими людьми, створити з ними стосунок дружби і поглянути на світ іншими очима.

Разом ви можете помолитися чи погуляти; покуховарити чи помити посуд.

Волонтери також допомагають при праці на наших майстернях: допомагають Антону з майстерні «Назарет» робити свічки, а Софії з майстерні «Бджілки» -  намисто з бісеру. Також допомоги потребує і Любця з майстерні «Мрійники» при ткацтві торбинок. На майстерні «Знесіння» Юркові можна допомогти при підготовці дерева для іконок.

Від дружби з Вами не відмовиться жоден «друг» з майстерні!А ось на програмі «Усмішка» Ви зможете допомогти Віталіку вишивати квіти, а Любкові - зірки для листівок, Іринкам та Наталі набирати бісер для силянок, а Роману знадобиться допомога при малюванні. На цій програмі Вам теж будуть раді щоденно!

Волонтери також можуть супроводжувати друзів під час прогулянок чи закупів. Мають можливість брати участь у всіх подіях Спільноти: День спільноти, Літургії, виїзди поза майстерню, святкування днів народжень та ін. В товаристві наших «друзів» Ви матимете незабутній час!!!

Якщо ви зацікавлені у волонтерстві:

               097 462 82 17; 063 17 87 534